Enaspol

Aktuální volná místa

V současné době nabízíme práci na následující pozice:

Elektromechanik

Přijmeme elektromechanika. Výhodou vyhl. Č. 50/78Sb., ŘP sk. B.

Dělník chemické výroby (obsluha strojů a zařízení)

Hledáme dělníka chemické výroby do nepřetržitého provozu - 12ti hodinové směny - ranní a noční, dlouhý a krátký týden. Vzdělání - SOÚ nebo SŠ obor chemie, popř. jiné technické zaměření. Nástup ihned. Práce je středně fyzicky náročná. Plat bude stanoven dle praxe.
pozn. Na tuto pozici byl udělen souhlas se zařazením volného místa do centrální evidence pro vystavení zaměstnanecké karty značící ochotu zaměstnat cizince (tj. občana jiných států než EU, Islandu, Lichtenštejnska, Norska a Švýcarska). Vhodné zejména pro občany ze států bývalého Sovětského svazu.
 
Pomocný dělník
Hledáme pomocného dělníka do chemického provozu.
 
Analytik pro obsluhu HPLC
Jedná se o vývoj a optimalizaci metod pro HPLC/UVVIS, ELSD značky Agilent, komplexní provádění analýz na HPLC (příprava vzorků, měření, vyhodnocování), servis přístroje HPLC, řešení specifických analytických výzkumných a vývojových úkolů, spolupráce při vývoji a zavádění nových produktů do výroby, spolupráce na zavádění dalších analytických metod. Požadujeme VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického směru, znalost analytických metod zejména HPLC, GC, min. 1 rok prace práce na HPLC, zkušenosti s optimalizací a vývojem metod na HPLC výhodou, uživatelská nebo pokročilá práce na PC 
 
 
 
 
Životopisy zasílejte na adresu mzdy@enaspol.cz. V případě, že Vás nekontaktujeme, vybrali jsme do 1. kola výběrového řízení jiného uchazeče.
Adresa
Enaspol a.s.
Velvěty 79
Rtyně nad Bílinou
415 01
Zavolejte
+420 417 813 111
+49 1520 3455096
Faxujte
+420 417 532 560