O společnosti
Enaspol
Enaspol a. s. je tradiční českou chemickou společností, která je předním evropským výrobcem povrchově aktivních látek (tenzidů) a pomocných přípravků pro různá průmyslová odvětví. Společnost funguje jako rodinný podnik střední velikosti. Sídlo i výroba se nachází v blízkosti obce Velvěty v severních Čechách, na půli cesty mezi Prahou a saskou metropolí Drážďany.P1080386
 
Se svou výhodnou polohou v srdci Evropy, více než 45 letou zkušeností v oblasti výroby a výzkumu a stále více se specializujícími odvětvími odbytu svých výrobků má firma ideální předpoklady k vývozu do všech koutů Evropy. V současné době Enaspol aktivně dodává do více než tří desítek zemí v Evropě a Asii.
 
Stále se rozšiřující výrobní portfolio zahrnuje pestrou škálu chemických výrobků a specialit určených do odvětví pracích, mycích a čisticích prostředků, produktů osobní hygieny, stavebního průmyslu a dalších úzce specializovaných průmyslových odvětví jako jsou emulzní polymerace, zemědělství, textilní průmysl aj.
 
Poloha Enaspolu v průmyslovém regionu severních Čech, blízkost dalších chemických výrob, výzkumných i vzdělávacích pracovišť a stále se rozšiřující tým vysoce kvalifikovaných odborníků v oblasti výroby a výzkumu, jsou hlavními předpoklady a garanty výrobků s vysokou přidanou hodnotou a prvotřídní kvalitou.
 
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.