Kariéra v Enaspolu
Job Application
Enaspol a. s. je dynamicky se rozvíjející společností s vysoce kvalifikovanými a talentovanými pracovníky, z nichž každý je oddaný myšlenkám inovace, růstu a výrobě těch nejkvalitnějších výrobků. Jsme organizací, která se neustále učí a kontinuálně pracuje na zlepšeních směrem kupředu. Všem zaměstnancům je vštěpován důraz na nutnost udržitelné chemie a zachování a ochrany životního prostředí. Jsme si jisti, že práce v Enaspolu bude pro vás obrovskou příležitostí postoupit v kariéře směrem výše.
 
Enaspol patří mezi důležité zaměstnavatele v regionu Teplic, za což vděčí dobře nastavené personální strategii, řízení lidských zdrojů a péči o zaměstnance. Na druhou stranu je od zaměstnanců vyžadováno důsledné dodržování bezpečnostních pravidel, zásad ochrany zdraví a celkové politiky bezpečnosti a udržitelného rozvoje firmy. Kvalifikovaní, zodpovědní a dlouhodobí zaměstnanci jsou klíčem k chodu každé firmy, a tak i jedním z našich hlavních úkolů je zvyšování motivace a zajištění kariérního rozvoje. Od pracovníků se však očekává důsledné plnění všech úkolů a dosažení maximálních pracovních výkonů.
 
Pro zajištění osobnostního rozvoje nabízíme jazykové kurzy s důrazem na anglický jazyk, školení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, školení v oblasti chemické legislativy, kurzy pro zvyšování provozních znalostí a dovedností a jiná odborná školení. Pro studenty SŠ a VŠ hledajícími budoucí uplatnění v chemické sféře nabízíme možnost stipendií a praxí u nás na závodě.
 
Aktuální volná pracovní místa naleznete v sekci Aktuální volná místa.
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.