Enaspol

Kariéra v Enaspolu

Job Application
Enaspol a. s. je dynamicky se rozvíjející společností s vysoce kvalifikovanými a talentovanými pracovníky, z nichž každý je oddaný myšlenkám inovace, růstu a výrobě těch nejkvalitnějších výrobků. Jsme organizací, která se neustále učí a kontinuálně pracuje na zlepšeních směrem kupředu. Všem zaměstnancům je vštěpován důraz na nutnost udržitelné chemie a zachování a ochrany životního prostředí. Jsme si jisti, že práce v Enaspolu bude pro vás obrovskou příležitostí postoupit v kariéře směrem výše.
 
Enaspol patří mezi důležité zaměstnavatele v regionu Teplic, za což vděčí dobře nastavené personální strategii, řízení lidských zdrojů a péči o zaměstnance. Na druhou stranu je od zaměstnanců vyžadováno důsledné dodržování bezpečnostních pravidel, zásad ochrany zdraví a celkové politiky bezpečnosti a udržitelného rozvoje firmy. Kvalifikovaní, zodpovědní a dlouhodobí zaměstnanci jsou klíčem k chodu každé firmy, a tak i jedním z našich hlavních úkolů je zvyšování motivace a zajištění kariérního rozvoje. Od pracovníků se však očekává důsledné plnění všech úkolů a dosažení maximálních pracovních výkonů.
 
Pro zajištění osobnostního rozvoje nabízíme jazykové kurzy s důrazem na anglický jazyk, školení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, školení v oblasti chemické legislativy, kurzy pro zvyšování provozních znalostí a dovedností a jiná odborná školení. Pro studenty SŠ a VŠ hledajícími budoucí uplatnění v chemické sféře nabízíme možnost stipendií a praxí u nás na závodě.
 
Aktuální volná pracovní místa naleznete v sekci Aktuální volná místa.
Adresa
Enaspol a.s.
Velvěty 79
Rtyně nad Bílinou
415 01
Zavolejte
+420 417 813 111
+49 1520 3455096
Faxujte
+420 417 532 560