Enaspol

O společnosti

Enaspol
Enaspol a. s. je tradiční českou chemickou společností, která je předním evropským výrobcem povrchově aktivních látek (tenzidů) a pomocných přípravků pro různá průmyslová odvětví. Společnost funguje jako rodinný podnik střední velikosti. Sídlo i výroba se nachází v blízkosti obce Velvěty v severních Čechách, na půli cesty mezi Prahou a saskou metropolí Drážďany.P1080386
 
Se svou výhodnou polohou v srdci Evropy, více než 45 letou zkušeností v oblasti výroby a výzkumu a stále více se specializujícími odvětvími odbytu svých výrobků má firma ideální předpoklady k vývozu do všech koutů Evropy. V současné době Enaspol aktivně dodává do více než tří desítek zemí v Evropě a Asii.
 
Stále se rozšiřující výrobní portfolio zahrnuje pestrou škálu chemických výrobků a specialit určených do odvětví pracích, mycích a čisticích prostředků, produktů osobní hygieny, stavebního průmyslu a dalších úzce specializovaných průmyslových odvětví jako jsou emulzní polymerace, zemědělství, textilní průmysl aj.
 
Poloha Enaspolu v průmyslovém regionu severních Čech, blízkost dalších chemických výrob, výzkumných i vzdělávacích pracovišť a stále se rozšiřující tým vysoce kvalifikovaných odborníků v oblasti výroby a výzkumu, jsou hlavními předpoklady a garanty výrobků s vysokou přidanou hodnotou a prvotřídní kvalitou.
 
Adresa
Enaspol a.s.
Velvěty 79
Rtyně nad Bílinou
415 01
Zavolejte
+420 417 813 111
+49 1520 3455096
Faxujte
+420 417 532 560